עם התפתחות המחשב והאינטרנט אפשר לשים לב שכלי המדיה המסורתית (עיתונות, רדיו וטלוויזיה) מאבדים מכוחם.
פחות ופחות אנשים משתמשים  בעיתונים היומיים, ברדיו ובטלוויזיה ובו זמנית יותר אנשים מגלים את היתרונות של השימוש באינטרנט.

בימינו הרבה יותר קל לנו לשמור על קשר עם משפחה וחברים, גם במיקום גיאוגרפי המרוחק מאתנו גם עשרות שעות טיסה. כשבן משפחה טס לחו"ל הוא מיד יודע איך לתפעל את האימייל ואיך להישאר בקשר דרך הסקייפ. כשמישהו מהגר מן הארץ או טס לשליחות ארוכה מעבר לים, אנו יודעים מה מצבו, להיכנס לרשתות החברתיות ולשמור על קשר. כל אלה דוגמאות כיצד האינטרנט השתלט על חיינו והפך למקור עיקרי של תקשורת, קנייה, מידע ועוד.

היום, כמעט לכל דבר אפשר למצוא תחליף ברשת. אנו יכולים לקרוא עיתון דיגיטלי, להכיר את אהבת חיינו מעל גלי הרשת, למכור דירה ולקנות רהיטים לבית, לתכנן את החופשה הבאה שלנו דרך הרשת ולקנות כרטיסים מוזלים לשם, לראות טלוויזיה, לשלוח דואר והרשימה עוד ארוכה מאוד… האינטרנט הנגיש את חיינו והפך אותם לקלים יותר, כך שמן הסתם כל תעשייה באינטרנט וכל תחום ייפרח וייגדל דרך פלטפורמה זו.

ואיך אפשר בלי להתייחס לתחום החם ביותר באינטרנט – שיווק באינטרנט.

שיווק באינטרנט התחיל עוד בשנות ה90, ואם תתאמצו מעט, תוכלו להזכר גם אתם איך הייתם מתחברים פעם דרך הטלפון למודם בעודו צפצף ורק אז הייתם מחוברים.
מספר האתרים היה מועט יחסית והם היו פשוטים וטקסטואליים בעיקר. עיקר השירות שלהם היה מידע חינם על מוצרי צריכה.
לאחר מכן הגיע השלב של פרסומות טקסט באינטרנט ולאחר מכן גם פרסומות גרפיות שונות באתרים.
עולם האינטרנט היה פשוט ולא הקיף מידע רב.
כמו כן, לבנות אתר היה תורה של ממש ולכן מעטים האנשים אשר בנו אתר בזמנו.

פעם, הביטוי מנועי חיפוש היה לא מוכר ודי נדיר  ומנועי החיפוש צברו אט אט תאוצה.  שנת 1998 הייתה קריטית שכן אז נולד גוגל – המילה הנרדפת של ימינו למנוע חיפוש. אנשים רבים התחילו להכיר ולחפש מידע במנועי החיפוש ובייחוד בגוגל, שהפך לשם דבר בעולם האינטרנט. עם הזמן גוגל ודרכי החיפוש בו השתכללו ולאחר תקופה מסוימת גוגל החל להציע למפרסמים גם את פלטפורמת הפרסום הנודעת, הלא היא גוגל אדוורדס (Google Adwords).
התחום של שיווק באינטרנט,  שהיה בחיתוליו בשנות ה90, הוא היום  אחד המקצועות המבוקשים בשוק העבודה, ואחד התחומים התחרותיים ביותר .
מקדמי אתרים רבים ועוסקים בשיווק באינטרנט מעודכנים עד לרמת העדכון האחרון של גוגל, וכל יום ביומו מנסים לפצח את האלגוריתם המפורסם של גוגל.

עם הזמן יותר עסקים מבינים שהם יכולים לקבל את אותו מספר לקוחות ואף להגדילם דרך שיווק באינטרנט.
אתר באינטרנט משול לבית העסק, עם הבדל משמעותי: אפשר להכנס לאתר האינטרנט בכל זמן ומכל מקום בקלות רבה ואין צורך לכתת רגליים ולחפש את העסק פיזית.

אתר אינטרנט  הוא בעצם חנות משוכללת מאוד אשר ניתן לעשות בה הכל: להציג מידע לגולשים, לפרסם את העסק, לאפשר להם להזמין מוצרים, לשתף את הגולשים מבחינה חברתית, לפרסם תמונות ועוד.
כל כך הרבה פעולות ניתן לעשות דרך אתר אינטרנט, שישנם היום עסקים אשר מעבירים את כל הפעילות שלהם לרשת.
הדבר משתלם להם כלכלית ועם שיווק נכון, הם זוכים ללקוחות רבים יותר. בסופו של דבר, עם ההתקדמות הדיגיטלית ההולכת וגודלת של עולמנו , צפוי שלא יהיה עסק בלי אתר אינטרנט וכמובן בלי שיווק באינטרנט.
קיימים בשוק המון מקדמי אתרים ואנשים העוסקים בתחום שיווק באינטרנט, אך השאלה היא מי נותן את השירות הטוב ביותר, מי בעל ניסיון, וותק , לקוחות מרוצים, התאמה אישית והוכחות בשטח?
אנו בROI Vision מתאימים תוכנית שיווק באינטרנט בדיוק לכם. ורק לכם. תדעו שבחרתם במקצוענים ביותר ותנו לתוצאות לדבר בעד עצמן.

לחץ לחזרה לעמוד שיווק באינטרנט