שירותי שיווק

חברת השיווק ROI Vision
מתמחה בשירותי שיווק אינטרנטיים מותאמים אישית. אתם מוזמנים להכיר את השירותים שלנו מקרוב.

בין שירותינו העיקריים ניתן למצוא:

 

  • קידום אתרים זהו תהליך מתודי אשר מטרתו להעלות את מיקום תוצאת האתר למיקומים הראשונים. כיום, כל עסק כמעט משווק את עצמו באינטרנט ובונה לעצמו אתר אינטרנט.  לפירוט המלא על קידום אתרים.
  • קידום ממומן מודעות טקסט ובאנרים המופצים ברחבי הרשת במטרות שונות, ביניהן חיזוק מותג, הגדלת מכירות והגדלת כמות הכניסות לאתר. למידע נוסף על הדרך שלנו בקידום ממומן.
  • שיווק ברשתות חברתיות הפייסבוק, הטוויטר והלינקדאין הם רק חלק מהמקומות שמייצרים את "הסלון החדש" של זמננו. בעולם שבו שיווק מפה לאוזן הוא חזק , שיווק ממסך מחשב אחד לאחר – הוא החזק ביותר. לקריאה נוספת על שיווק ברשתות חברתיות.
  • הסרת תוצאות חיפוש, הסרת אזכורים שליליים, וניהול מוניטין באינטרנט לעיתים תביעה קנטרנית, משהו שנעשה שלא בכוונת זדון או סתם בדיחת עבר הם הרקורד שלכם באינטרנט וכך- כל מי שמחפש את שמכם או את שם החברה שלכם, מגיע לעמודי אינטרנט שהיתם מעדיפים למחוק את קיומם. בשביל זה אנחנו פה! אנו עובדים בשיטת WQR. לקריאה נוספת על ניהול מוניטין באינטרנט.
  • ייעוץ שיווקי אנו מציעים לכם מגוון פתרונות לשיווק אינטרנטי, תוך כדי ליווי און –ליין. ביחד, נבחר את מה שמתאים ועובד לכם. לקריאה נוספת על ייעוץ שיווקי.
  • שירותים מותאמים אישית לעסקים ומגוון פרוייקטים אנו מספקים שירותים מותאמים אישית. לכל חברה ואירגון הדרך שלה, תוך כדי שימוש בכלים המתאימים ביותר עבורה. שירותים אלה ניתנים בסודיות מלאה ומהווים חלק ניכר מהפרוייקטים בניהולנו. למידע נוסף על שירותים מותאמים אישית.
  • שיווק לחו"ל / קידום אתרים בחו"ל ישראל מדינה קטנה וכך גם פוטנציאל השוק. בישראל עסקים רבים, והמשותף לרובם הוא הרצון להתפתח, להרחיב את קהל הלקוחות ולפנות גם אל השוק הבינלאומי. בעלי עסקים רבים מחפשים את הצעד הבא שיביא להם לקוחות חדשים ורבים מהם עושים את פריצת הדרך שלהם.למידע נוסף על שירותי שיווק לחו"ל וקידום אתרים בחו"ל.
  • מחקרים – סוף מעשה במחשבת תחילה, כל קמפיין שיווקי ופרסומי חייב להתחיל במחקרים, בשלב הראשון הנתונים הסטטיסטים חשובים יותר מתוצאות הפרסום. נתונים אלו יעזרו לנו ללמוד את השוק ולהצליח לייצר קמפיינים אפקטיבים יותר מהמתחרים. החל מבחירת ביטויים נכונים, בחירת מדינות יעד לשירותים שלנו, לימוד התנהגות הגולשים ועוד. במקרים רבים אנו נתקלים בחברות שדילגו על שלבי המחקרים ומוצאות עצמם אחרי השקעות עתירות הון בשווקים נטולי פוטנציאל. שוב מה שנראה או נשמע לא תמיד אמיתי. לחץ לקבלת פרטים נוספים אודות שירותי המחקרים.
  • שירותים נלווים – נשמח לעמוד לרשותכם בהספקת שירותים משלימים, ביניהם שירותי פיתוח, עיצוב, קופירייטינג, סלולר, יח"צ ועוד. אנו מקפידים לעבוד עם נותני השירותים הטובים ביותר בארץ .

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר  077-4010392  |  info@roi-vision.com
לחץ לחזרה לעמוד שיווק באינטרנט