שיווק לחו"ל

ישראל מדינה קטנה. כולנו מרגישים זאת כל הזמן, כשבכל פינה אפשר להתקל במישהו מוכר, קולגה, שכן, חבר מהצבא וכדומה. בישראל עסקים רבים, והמשותף לכולם הוא הרצון להתפתח, להרחיב את קהל הלקוחות ולפנות גם אל השוק הבינלאומי. בעלי עסקים רבים מחפשים את הצעד הבא שיביא להם לקוחות חדשים ורבים מהם עושים את פריצת הדרך שלהם על ידי שיווק ופרסום לחו"ל.
בעידן הדיגיטלי של היום לא צריך להשקיע רבות כדי לשווק לחו"ל. עם אתר אינטרנט וצוות מקצועי שיודע לקדם את האתר, תוכלו גם אתם למכור שירות או מוצר ללקוחות מסביב לגלובוס.

פריצת גבולות בלי לעבור בטרמינל
בעלי עסקים וחברות רבות לא מודעים לאופציות השיווק הנרחבות שיש בידן, עם מעט השקעה.
שיווק לחו"ל מאפשר לעסקים לגדול בעשרות אחוזים מבחינת היקף הלקוחות, להתרחב, לפתוח סניפים נוספים והשמיים הם הגבול. כאשר מתחילים תהליך של שיוק לחו"ל יש לזכור כי לכל מדינה יש את הניואנסים שלה ואת תרבות הרכישה המיוחדת לה, גם בעולם הדיגיטלי. כאשר כיום ניתן למצוא הכל ובקלות דרך הרשת, רק טבעי שעסקים רבים ייפנו לחו"ל. על ידי קידום אתר בשפה המתאימה, אפשר לפנות לשווקים מבוססים כמו אסיה, הודו, ארצות הברית והגבול הוא וירטואלי לחלוטין. אסטרטגיית השיווק הופכת לגלובלית וכך בעלי עסקים רבים יוצרים קשר עם לקוחות פוטנציאליים מכל העולם, והכל בנוחות מקסימלית, מתוך המשרד.

קידום אתרים במגוון שפות
קידום אתרים נכון לוקח בחשבון את השפה המדוברת, את הניואנסים ואת הדקויות של כל שפה.
בעזרת קידום אתרים בחו"ל ניתן ואפשר להגדיל ולהכפיל את מספר הלקוחות.
הכרה של רשת האינטרנט בשפה הרצויה, האתרים החזקים בה, בחירת מילות המפתח הנכונות, ערוצי השיווק הנכונים ומקורות תנועה רלבנטיים – הם הבסיס לקידום אתרים ולשיווק לחו"ל.
שיווק לחו"ל הוא עניין למקצוענים בלבד. חוקי המשחק משתנים בשווקים זרים ולכן כדאי לקחת מקצוענים שמכירים את תחום השיווק לחו"ל היטב ומודעים לשיטות השיווק הקיימות באותם מדינות.

שיווק מותאם אישית לחו"ל
אנו מאמינים בהתאמה אישית לכל לקוח ולפי הצרכים המיוחדים שלו. נשמח לבנות לכם ביחד את החבילה המתאימה ואת המהלכים האפקטיביים ביותר לשיווק לחו"ל על ידי תכנון ממוקד לטווח ארוך. תנו למקצוענים שלנו לפתוח לכם את דלת המטוס הווירטואלי ולהכיר לכם עולמות חדשים.
ברגע שתבינו כמה גדול הפוטנציאל של העסק שלכם, לא תוכלו לחזור אחורה.
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולבחון את מיצוי הפוטנציאל של העסק שלכם.

 

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר  077-4010392  |  info@roi-vision.com
לחץ למעבר לעמוד שיווק באינטרנט