שיווק ברשתות חברתיות

מדיה חברתית, שיווק במדיה חברתית, ניו מדיה, שיווק ברשתות חברתיות, web 2.0 והפייסבוק – נתקלתם באחד מהביטויים האלה? סביר להניח שכן.
מהפכת השיווק במדיה החברתית הגיעה לכל אחד ואחד מאיתנו ושינתה את הרגלי הגלישה.שיווק-ברשתות-חברתיותהשיווק במדיה חברתית מאפשר לו להגיע אל קהל היעד באופן ישיר, ליצור עימו שיח ואינטרקציה שוטפת ולבנות ביחד את מותג החברה -זאת באמצעות הערוצים החברתיים.

קצת נתונים יבשים על התעשייה הענקית של שיווק במדיה חברתית:
*3.4 מיליון משתמשים ישראלים בפייסבוק,

*זמן הגלישה בפייסבוק של ישראלים גבוה ב-60% מהממוצע העולמי,

*כמחצית מהגולשים מעידים על עצמם שהם מצויים בקשר קבוע עם מותגים וחברות – מנתונים כאלו לא ניתן להתעלם.


באמצעות שיווק במדיה חברתית ויצירת שיח עקבי ואינטראקציה עם קהל היעד שלנו ברשתות החברתיות, אנו יוצרים מערכת יחסים עם קהל לקוחות פוטנציאלי או קיים באופן ישיר ובלתי אמצעי.
שיווק במדיה חברתית אשר נבנה נכון כולל יצירת תוכן מעניין ומגרה מעולמות תוכן מגוונים, המעניק ערך מוסף לגולש וחושף אותו באופן ישיר ועקיף למוצר או השירות שלכם.
אנו בוחרים את הפלטפורמות המתאימות לכם ובונים קהילת גולשים רלוונטית ומפולחת כדי להמיר את הלייק למכירה הבאה ולייצר שיחה ובאזז סביב המותג.

שיווק במדיה חברתית מתחלק לכמה ערוצים בהם משתמשים כיום: ביניהם שיווק בפייסבוק, שיווק ביוטיוב, שיווק בטוויטר, שיווק בלינקדאין  ושיווק בגוגל פלוס.

שיווק בפייסבוק
מי לא שמע ויודע מהו שיווק בפייסבוק? התחום החם ביותר בעולם השיווק בו יש אלפי לקוחות פוטנציאליים לכל מוצר קיים ואפילו למוצרים שעוד לא קיימים 😉
מספר המפרסמים דרך שיווק בפייסבוק הינו בעלייה מתמדת, שכן כל יום נוספים כמה אלפי מפרסמים חדשים לפלטרפורמה זאת. שיווק בפייסבוק פונה לקהל מפולח עד רמת דפוסי הגלישה, תוך כדי שימוש בתקציב מוגדר מראש.
חלק ממתודת השיווק כולל פתיחת דף עסקי בפייסבוק אשר מציג את החברה ואת פרטייה. דף עסקי בפייסבוק יכול לכלול תמונות של העסק ושל לקוחות, חוות דעת, מפת העסק, שעות פתיחת וסגירת העסק ועוד. זוהי פלטפורמה בלתי רשמית (בדר"כ) ליצירת קשר ישיר של הגולשים עם החברה. בדף עסקי בפייסבוק ניתן לפנות ישירות אל בית העסק ולברר מולו פרטים שאולי היה לוקח יותר זמן להשיג בדרך אחרת.
עסקים רבים בוחרים לשווק עצמם דרך קידום בפייסבוק. קידום בפייסבוק היא דרך מוכחת ומשוכללת שדרכה ניתן להגיע ללקוחות פוטנציאליים.
בעלי עסקים מאסו בשיטות של המדיה המסורתית בה מודעה יכולה להגיע להרבה אנשים, אך רובם יהיו לא פוטנציאליים וכמו כן, ההשקעה הכספית שלהם במדיה המסורתית תהיה גדולה יותר. לכן, עם הזמן ישנה עלייה במספר העסקים הבוחרים בקידום בפייסבוק כדרך מצויינת לשיווק בכלל, ולשיווק במדיה חברתית.

שיווק ביוטיוב
יוטיוב כולל מילארדי סרטוני וידאו אשר הועלו עי גולשים שונים. הסרטונים יכולים להיות בכל נושא, פרטיים וציבוריים. כל אחד יכול למצוא את תחום העניין שלו ביוטיוב ולהעביר שם שעות על גבי שעות מבלי לשים לב, מרוב המידע העשיר שנמצא בפלטפורמה זאת.
מפרסמים רבים בוחרים לפרסם ביוטיוב בצורת סרטון פרסומת, טקסט שיופיע על הפרסומת וכדומה. יו טיוב מתפקד כיום כמנוע החיפוש השני בגודלו ולכן הפוטנציאל שלו אדיר בתחום של שיווק במדיה חברתית.

שיווק בטוויטר
טוויטר הוא פלטפורמת שיווק במדיה חברתית אשר הוקמה בשנים האחרונות. הרעיון מאחורי שיווק בטוויטר ברור: כתוב מה שתרצה, עד 140 תווים.
זה יכול להיות פתגם, הגיג, התייעצות, פרסומת קצרה, עדכון על מבצע , או כל דבר שתרצה.
היופי בשיווק בטוויטר הוא פשטות העבודה איתו ומספר המילים המצומצם אשר מתאים לקצב החיים המהיר של היום.

שיווק בלינקדאין
לינקאין היא לשכת העבודה של שנות ה2000. מאז שהרשת החברתית הזאת קמה, יותר ויותר אנשים, מחפשי עבודה ומעסיקים, מוצאים עצמם זונחים את מודעות הדרושים ועוברים לשימוש בלינקדאין. שיווק בלינקדאין יכול להתאים למי שמחפש עבודה וכן לחברות עובדים.זוהי רשת מקצועית אשר מאגדת את עולם התעסוקה ומאפשרת לשתף און ליין קורות חיים, מודעות דרושים ואף להתכתב עם קולגות מהתחום. כמו כן, זוהי רשת עסקית לעבודה, שיתופי פעולה, איתור אנשי מפתח ועוד.
שיווק בלינקאין יכול להתבצע בדרכים רבות שרשת זו מציעה.

שיווק בגוגל פלוס
מי לא מכיר את הרשת החברתית של גוגל, גוגל פלוס? אנשים רבים בוחרים לבצע שיווק בגוגל פלוס אשר חושף אותם לקהל רחב הממויין אף הוא על פי מעגלים ולמטרות שונות.
שיווק בגוגל פלוס יכול לחשוף מידע, תמונות, פוסטים וקישורים בדף הבית וכן אופציות מתקדמות אחרות. שיווק בגוגל פלוס יכול לפעול דרך פרופיל אישי או דרך פרופיל עסקי רשמי.

שירותי שיווק ברשתות חברתיות שאנו מספקים:

הקמת פלטפורמות לפעילות– בחירת רשתות חברתיות מתאימות לפי קהל היעד. הקמת הזירה המתאימה כגון: דף פייסבוק עסקי, חשבון בטוויטר, ערוץ יוטיוב ועוד.
עיצוב ומיתוג כל זירה ומתחם, איסוף קהילת גולשים, עוקבים או לייקים.
ניהול קמפיינים שיווקיים מפולחים ומטורגטים למאפייני קהל היעד כגון: פרסום ממומן בפייסבוק, קמפיין צפיות ביוטיוב ועוד.
תחזוקה שוטפת של הרשתות החברתיות– ייזום וכתיבת תכנים, העלאת תמונות, יצירת שת"פ ברשת, מענה יומיומי לפניות גולשים, ניהול משברים במדיה חברתית וכו'.
יצירת נוכחות ותוכן רלוונטי על המותג בבלוגים, אתרים ופורטלים ייעודיים לתחום העיסוק.

 


לפרטים נוספים צרו עימנו קשר  077-4010392  |  info@roi-vision.com
לחץ למעבר לעמוד שיווק באינטרנט