מחקרים

סוף מעשה במחשבה תחילה…. כך אמרו חכמינו חז"ל, ובצדק.

לשמחתנו ולצערנו העולם הוא רב גוני, וכל תחום מלא בסוגים שונים של קהלים המתחלקים לפי מגדר, גיל, דת, סטטוס, והרשימה היא אינסופית. לכן, כל פעולה שיווקית מוצלחת צריכה להימדד ולהיות מתוכננת כראוי כדי שתהיה ריווחית. לפני כל פרויקט גדול השלב המקדים והראשוני הוא ביצוע מחקרים מתאימים להבנת השוק, המתחרים, היתרונות והחסרונות של העסק. הדבר נכון כשמדובר בעסקים קיימים ופי וכמה וכמה כשמדובר בעסקים חדשים, או כאלו המעוניינים לפנות לשווקים חדשים.

מחקרי שוק
מחקרי שוק יכולים לאפיין מוצר או שירות בצורה הטובה יותר ולעזור בתכנון תוכנית השיווק, הייצור והפיתוח בצורה היעילה ביותר. מחקר שוק מקדים וטוב הוא מחקר אשר בודק את גודל השוק, את המתחרים העיקריים, את אסטרטגיות המכירה הטובות ביותר. מחקר שווק עוזר לחיסכון כספי גדול על כסף שבהמשך היה הולך על שיפור האסטרטגיה שנבחרה או שינוייה.
מחקרי מילים

מחקרי מילים הם חלק בלתי נפרד ממחקר השוק.
על ידי מחקרי מילים, ניתן להבין אילו מונחי חיפוש מחפשים הגולשים (שיכולים להפוך ללקוחות הפוטנציאליים שלכם). בעזרת כלים כמו כלי מילות המפתח של גוגל וגוגל טרנדס, אפשר להבין מה מחפשים, מתי וכמה. בעזרת הבנה כוללת של נפח החיפוש והפרטים המשלימים, ניתן ליצור תוכנית עבודה נכונה ויעילה, ולהעריך את פוטנציאל השוק והמכירות הצפויות.

ביטוי זנב ארוך

מחקרי מתחרים

זהו החלק המשמעותי ביותר בכל תהליך השיווק באינטרנט. על ידי קריאת שוק נכונה, בדיקת המתחרים בשוק והכנת תוכנית מתאימה, אפשר לדעת אם עסק ייתקדם ויגדל או שדינו להישאר בתחתית הרשימה. באמצעות מחקר מתחרים נכון, אפשר למפות את נקודות החוזקה והחולשה של העסק ואף לחסוך כסף רב. על ידי מחקר מתחרים נכון, אפשר להעריך את התקציב הרצוי וכן להתאים לו מסגרת עבודה מתאימה, בין אם בקידום אתרים אורגני או פרסום ממומן.
זיהוי המתחרים העיקריים בשוק מבעוד מועד מבטיח נקיטת פעולה מתאימה וכן הפיכת נקודות החולשה של המתחרה לנקודות החוזקה שלכם.

ביטוי זנב ארוך

 

לצאת לפרויקט ולהתחיל לפעול מיד , משול לבנייה בלי שלד. כמה זמן מבנה כזה יחזיק? כנראה שלא הרבה. עומד לפני תחילת פרוייקט גדול? מעוניין להבין מהו הפוטנציאל והסיכונים העומדים לפניך? איזה תקציב תצטרך להשקיע כדי להגיע אל קהל היעד?

חברת ROI Vision מאמינה כי כל פרויקט מתחיל במחקר מעמיק. פנו אלינו לפרטים נוספים.

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר  077-4010392  |  info@roi-vision.com
לחץ למעבר לעמוד שיווק באינטרנט