ייעוץ שיווקי

שירותי ייעוץ שיווקי של ROI Vision

מתוך היכרות מעמיקה עם שוק האינטרנט הישראלי והבינלאומי, ערוך צוות החברה לספק לחברות ולארגונים שורה רחבה של שירותי ייעוץ שיווקי ברשת. ייעוץ שיווקי מתאים הן לחברות ולעסקים שטרם הקימו לעצמם מערך אינטרנטי והן לחברות שרוצות לשפר ולשדרג מערכי אינטרנט קיימים, במיזוג חברות, החלפת אתרים ונושאים רגישים אחרים.

אין זה סוד כי שיווק דיגיטלי הוא התחום המבוקש ביותר כיום, מצד העוסקים בתחום ומצד הלקוחות המשתמשים בו. שיוק דיגיטלי, או בשמו השני, שיווק ברשת, סוחף אחריו מיליוני גולשים והוא הזירה החמה ביותר כיום למכירות, שיווק, ייעוץ און ליין, חשיפה ועוד.
שיווק דיגיטלי הוא הפתרון הטוב ביותר למי שרוצה לשווק את עצמו ואת העסק שלו.

שיווק דיגיטלי מאפשר פנייה יזומה לקהל המטרה הרלוונטי ביותר, בתקציב הנמוך ביותר.
ייעוץ שיווקי יכול לעזור גם לכם להבין את הכלים הדיגיטליים העומדים לרשותכם, ולדעת באילו כלים הכי נכון להשתמש.

אנו מספקים מגוון פתרונות ייעוץ שיווקי הכוללים בניית מהלכים שיווקים ברשת, הטמעת מודלים עסקיים באתרי אינטרנט, התאמת תמהיל השיווק האופטימאלי, שיפור ממשק משתמש (UI) ועוד…
בין שירותינו בתחום ייעוץ שיווקי ניתן למצוא:

תכנון ושיפור ממשק המשתמש (UI) של אתרים: מבנה האתר ועיצובו משפיעים רבות על הסיכוי לשכנע את הגולש לשהות בו לזמן ממושך, ולבצע בו פעולות דוגמת, קריאת חומרים ורכישת מוצרים.
במסגרת פעילות תכנון ושיפור ממשק המשתמש של האתר (UI=USER INTERFACE), נתכנן עבורכם את מבנה כלל הדפים באתר, את מבנהו הפרטני של כל דף ודף, את תסריט הגלישה של הצרכן הפוטנציאלי בין דפי האתר ואת מבנה מנגנוני ההנעה לפעולה (שהייה, השארת פרטים ורכישה באתר). פעילות ה- UI, מתאימה לשלב האפיון הראשוני של אתר אינטרנט טרם בנייתו, וכן לשיפור היקף המכירות והנעת לקוחות לפעולה באתרים קיימים.

ייעוץ אינטרנטי לעורכי דין: מתן ייעוץ למגוון עורכי דין מתחומי המסחר בכל הנוגע לתביעות הקשורות לאתרי אינטרנט, מהלכי שיווק, תביעות נזיקין, הערכת נזקים בעקבות גניבת זכויות יוצרים ועוד.

בניית תוכניות ומהלכים שיווקיים ברשת: ייעוץ שיווקי של בניית תוכניות אסטרטגיות ארוכות טווח לפעילות החברה באינטרנט וברשתות החברתיות, לצד תכנון מהלכים שיווקיים נקודתיים מניבים ופורצי דרך.

הטמעת מודלים עסקיים באתרי אינטרנט: מוניטיזציה – תכנון והוצאה אל הפועל של מודלים עסקיים ליצירת רווח בפלטפורמות האינטרנטיות של החברה. הפעילות כוללת תכנון מודלים עסקיים חדשים, לצד שיפור מודלים קיימים להגברת ה- R.O.I (יחס עלות מול תועלת) של החברה ברשת.
המודלים נעים בין חנויות אינטרנטיות, אפליקציות, מודלים של affiliation marketing, יצירת פלטפורמות תוכן מעודדות מכירה ועוד.

התאמת ערוצי שיווק אופטימאליים לצרכי החברה: בניית תמהיל הפרסום והשיווק של החברה ברשת האינטרנט. הפעילות כוללת הגדרת תקציב כולל לפעילות השיווקית ברשת, בחירת ערוצי ופעילויות השיווק שיביאו למקסום העלות-תועלת וחלוקת התקציב באופן מאוזן בין הפעילויות השונות.

אין ספק כי ייעוץ שיווקי נכון הוא נכס לבניה או להגדלת העסק.
יתרה מכך, כמה שהשימוש בשירותי ייעוץ שיווקי יהיה יותר מוקדם – כך התוצאות יורגשו ברמה גבוהה יותר.

 


לפרטים נוספים צרו עימנו קשר  077-4010392  |  info@roi-vision.com
לחץ למעבר לעמוד שיווק באינטרנט